Ramirent v Evropě

Skupina RAMIRENT byla založena ve Finsku a je lídrem mezi evropskými společnostmi specializující se  na pronájem stavebních strojů a lešení na trzích severní a střední Evropy. Firma s více než 50-ti letou tradicí se neustále podílí na největších stavebních i průmyslových investicích.

Díky nejvyšší kvalitě nabízených stavebních strojů a služeb  jsme  získali  důvěru a loajalitu tisíců zákazníků po celé Evropě. Mezinárodní renomé značky RAMIRENT je na Helsinské burze cenných papírů od roku 1995.

Jako lídr  v segmentu pronájmu stavební mechanizace  spolupracujeme s nejlepšími světovými dodavateli zařízení, kteří jsou garancí nejvyšší kvality nabízených strojů.

Společnost disponuje širokou škálou strojů a mechanizace jako i vyváženým portfóliem zákazníků a působí na mezinárodních trzích.

Jako organizace určující trendy v podnikání, kde nejdůležitějším je vždy zákazník, zaměřujeme se na profesionalitu našich zaměstnanců a dosahování nejvyšší kvality námi poskytovaných služeb.

Všechny tyto hodnoty nám zaručují silnou a stabilní pozici na evropských trzích v segmentu pronájmu, díky čemuž je RAMIRENT ověřeným a ceněným partnerem pro investory v celé Evropě!

 

Ramirent Group v číslech:

Více než 344 půjčoven v 10 evropskych zemích: ve Finsku, Švédsku, v Norsku, Dánsku, Estonsku, Litvě, Lotyšsku, Česku, Polsku a na Slovensku.

Více než 50-letá tradice (zal. v 1955)

10-letá působnost na Helsinské burze cenných papírů

Více než  3 000 zaměstnanců v celé Evropě

Více než 200 000 strojů od nejlepších světových dodavatelů

Více než  100 000 spokojených zákazníků

 

Ramirent v Evropě: 

 

Ramirent Finsko - Centrála

Ramirent Česká republika

Ramirent Dánsko

Ramirent Estonsko

Ramirent Litva

Ramirent Lotyšsko

Ramirent Norsko

Ramirent Slovenská republika

Ramirent Švédsko

Ramirent Polsko