Poslání a hodnoty

Poslání

Posláním Ramirentu je usnadnit podnikání našim klientům poskytovaním Dynamických řešení pronájmu.

Vize

Stát se vedoucí a nejprogresivnější společností v oblasti pronájmu zařízení v Evropě a zavést standardy pro výkon odvětví a služeb zákazníkům.  

Hodnoty

Otevřenost (Open) – Na to abychom byli důvěryhodní, musíme mít otevřenou mysl a být transparentní jeden vůči druhému, vůči našim zákazníkům a společnosti. Jsme v dosahu, je jednoduché se s námi kontaktovat a spolupracovat. Jsme zvědaví a pohánění vědomostmi, o naše poznatky se dělíme mezi sebou i se zákazníky.

Progresivnost (Progressive) – Probíhá, jsme inovativní a tvořiví, využíváme zkušenosti a kompetence při osvojovaní nových  trendů a potřeb trhu. Snažíme se předstihnout konkurenci. Věříme, že jako vůdci se neustále zdokonalujeme, abychom mohli ovlivňovat a formovat naše podnikání.

Zaangažovaní (Engaged) – Jsme aktivní při řešení problémů a naše energie a zanícení inspiruje druhé. Máme dynamického a podnikavého ducha. Jsme odhodlaní, starostliví a profesionální od samotného počátku zadání úkolu až po jeho vyřešení. 

Náš podnikatelský přístup a postoj ke každodenní práci nám vytváří náskok a umožňuje nám vyčnívat mezi konkurencí. Jsme dynamičtí, aktivní a pokrokoví řešitelé problémů, kteří vidí na své cestě více příležitostí než překážek.

Rozumíme potřebám našich zákazníků v dlohodobém i v každodenním konceptu, a to celkově, od techniky a strojového vybavení až po vzdělávání a management pronájmu. Tím, že jsme o krok napřed a nebojíme se myslet nekonvenčně, vždy a v každé situaci se snažíme najít co nejlepší řešení.

Podnikatelské myšlení a silné přesvedčení o neustálé potřebě zlepšovat se, pohánějí naše snahy poskytovat zákazníkům stále lepší služby. Každý den.