Ramirent v České republice

RAMIRENT Česká republika je největším poskytovatelem inovativních řešení v oblasti pronájmu stavebních strojů a zařízení. Na českém trhu působíme od roku 2006, a za toto období jsme stihli vybudovat široký strojový park i mnoho regionálních poboček. Díky tomu můžeme svým zákazníkům  poskytnout vždy komplexní a profesionální služby.

Našim zákazníkům nabízíme aktuálně největší síť poboček půjčoven tohoto typu v České republice. Naše služby vám nabízíme na 13ti místech České republiky s výhledem na další rozšíření.

Abychom poskytovali svým zákazníkům jen ty nejlepší služby, zaměstnáváme téměř  100 profesionálně zaškolených odborníků. V průběhu dubna 2012 proběhla úspěšná certifikace systému řízení kvality, na jejímž základě jsme získali certifikát ISO 9001:2008 pro oblast pronájmu, servisu a prodeje strojů a zařízení pro stavebnictví a průmysl.

RAMIRENT je značka známá v národním měřítku i v celé  Evropě. Jako spolehlivého partnera v oblasti pronájmu stavební mechanizace a zařízení nás naši klienti doporučují  dále bez ohledu na lokalitu. Díky komplexnosti služeb jsme si vybudovali silnou pozici v stavebním odvětví i průmyslovém sektoru a získali důvěru investorů.